Ofansif Güvenlik Aracı:Hakku Framework

Hakku Framework, Penetrasyon ve Saldırı Testi için kullanılmak üzere yazılmıştır. Basit yapı, temel CLI ve penetrasyon test araçlarının geliştirilmesi için kullanışlı özellikler sunar. Hakku, kullanımı daha hızlı olan Python 3.5 ile yazılmıştır ve Ağ Saldırıları, Dosya Saldırıları, Jeneratörler, Web Tabanlı Saldırılar, Kablosuz ve Bluetooth Saldırıları ve çok daha fazlası gibi çeşitli saldırı türlerine göre sıralanmış birçok üst modüle sahiptir.

Hakku, sızma testi araçları için yapılmış basit bir çerçevedir. Hakku çerçevesi, penetrasyon test araçlarının geliştirilmesi için basit yapı, temel CLI ve kullanışlı özellikler sunar. Hakku erken aşamalardadır ve kararsız olabilir, bu yüzden lütfen yayınlanan sürümleri github veya sourceforge’dan indirin, sadece stabilite istemiyorsanız, en son özellikleri denemek istiyorsanız veya sadece geliştirmek istiyorsanız, sadece github deposunu klonlamayın Hakku. Hakku MIT lisansı altındadır, başka bir deyişle kaynak kodla istediğinizi yapabilirsiniz.

Hakku çerçevesi python 3 ile yazılmıştır ve ağırlıklı olarak Arch Linux üzerinde geliştirilmiştir. Bu nedenle Hakku çerçevesinin Linux tabanlı işletim sistemi, python 3.5 ve yukarısı ile çalışmasını sağlamalısınız.

Uygulama Kaynağı (Tıklayınız)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!