Information Gathering OSINT Tool: Twint

Python’da yazılmış, Twitter API’sini kullanmayan gelişmiş bir Twitter kazıma ve OSINT aracı, çoğu API sınırlamasından kaçarken bir kullanıcının takipçilerini, takiplerini, Tweetlerini ve daha fazlasını search etmenize olanak tanır.

Programın özellikleri arasında Kimlik doğrulama yok. API yok. Limit mevcut değildir.

Twint by Francesco Poldi, Twitter’ın API’sini kullanmadan Twitter profillerinden Tweetlerin alınmasına izin veren, Python ile yazılmış gelişmiş bir Twitter deep search aracıdır.

Twint, belirli kullanıcılardan Tweet almanıza, belirli konularla ilgili Tweetleri, hashtag’lerle ve trendlerle ilgili Tweetleri almanıza veya Tweetlerdeki e-posta ve telefon numaraları gibi hassas bilgileri ayıklamanıza izin vermek için Twitter’ın arama operatörlerini kullanır. Bu mimari içerisinde yaratıcı bilgi toplama yöntemleri geliştirebilirsiniz.

Twint ayrıca Twitter’a, bir Twitter kullanıcısının takipçilerini, bir kullanıcının beğendiği Tweetleri ve herhangi bir kimlik doğrulama, API, Selenium veya tarayıcı emülasyonu olmadan kimi takip ettiklerini de silmenizi sağlayan özel sorgular yapar.

Uygulama Kaynağı (Tıklayınız)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!